Jak dotrzymać postanowień noworocznych

Cześć,
Jakiś czas temu nagrałam Wam film z moimi postanowieniami noworocznymi.
Jedni wierzą w postanowienia noworoczne, inni uważają że to bzdura i planować można każdego dnia. Oczywiście że można! Problem polega na tym że rzadko kiedy tak się dzieje. Ludzie lubią wyznaczać pewne etapy: do końca roku, przed maturą, przed 30, zanim urodzę dziecko itd.
Kiedy coś się kończy chętniej planujemy przyszłość, dlatego uważam że nowy rok jest dobrym momentem na wyznaczenie sobie celu. No więc bierzemy kartkę i długopis, siadamy przy biurku i piszemy. Planujemy, widzimy świetlaną przyszłość, potem zamykamy zeszyt i zapominamy o postanowieniach.
Znacie to? Na pewno tak, sama tak kiedyś miałam. Piękne plany o których zapominałam po tygodniu. Na szczęście z wiekiem człowiek mądrzeje i plany są czymś więcej niż zapisaną kartką. O tym właśnie będzie kolejny film, jak planować postanowienia żeby później ich dotrzymywać. To jest mój autorski pomysł, na pewno znany większej części populacji ale u mnie działa, więc jeśli masz problem żeby wypełnić zaplanowane cele to zapraszam na film:

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *