OOTD i muzeum Audi

Cześć Kochani,
Po przerwie świątecznej wracam do Was z nową porcją postów i filmów.  Pierwsza będzie spontaniczna relacja z muzeum Audi w Ingolstadt klik
Nie jestem fanką motoryzacji a na samochodach kompletnie się nie znam. Kiedy mój chłopak zaproponował żebyśmy odwiedzili to miejsce, kręciłam nosem, delikatnie mówiąc. Jednak na miejscu okazało się że jest bardzo ciekawie i nawet postanowiłam nagrać dla Was film i outfit podróżny.

IMG_0562

Outfit jak najbardziej wygodny. Jechaliśmy do Włoch a podróż była dosyć długa i męcząca więc wybrałam coś ładnego ale przede wszystkim wygodnego. Cienki płaszczyk Burberry idealnie sprawdza się na zimę w temperaturze +10. Do tego spodnie z Byinsomnia (uwielbiam je i mogłabym nosić codziennie). Zamiast sportowej bluzy wybrałam kobaltowy bluzo – żakiet który kupiłam podczas łódzkiego tygodnia mody. Na nogach nieśmiertelne botki z ćwiekami z Zary. Mam je trzeci sezon i nadal są moimi ulubionymi butami.
Wklejam Wam jeszcze kilka zdjęć z muzeum. Na samochodach się nie znam, jest mi zupełnie obojętne czym jadę i generalnie cztery kółka nie wzbudzają mojego zainteresowania. Gdybym jednak miała takie vintage cacko, oj jeździłabym :)
IMG_0581
IMG_0601
IMG_0600

IMG_0571

IMG_0616

Zapraszam na film:

Brak komentarzy.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *