POCZTÓWKA Z HELU, MAJÓWKA 2014

Majówka już za nami więc wracam ze świeżutkim filmem prosto z Helu. Miałam zamiar nagrać Wam vloga. Niestety, Hel nie zaskoczył nas pogodą i oczywiście było strasznie zimno. Rozgrzewanie się spowodowało czterodniowy bal który nie nadawał się do pokazywania w filmiku.

Na szczęście nie padało, udało nam się nawet dwa razy pójść na plażę. Za parawanem nawet można było się opalać, nawet udało mi się zasnąć na plaży i teraz mam pamiątkę w postaci skóry schodzącej z nosa.

Majówka na Helu, jak co roku, okazała się zimna, tłoczna i zakorkowana, ale chyba nikogo to już nie dziwi. Poza tym na naszym kempingu spaliła się karczma więc zostaliśmy odcięci od pożywienia i musieliśmy ratować się dostawą z maca a potem grillem.

Outfit będzie typowo „hellowy” czyli dres kod :) Wybaczcie rozczochranie ale wiatr był tak silny że czesał mnie po swojemu :)

hel7 hel6 hel5 hel4majowka8 hel3 hel2 hel1Bluza i spodnie : Femi Pleasure

Bluzka : Rip Curl

Buty : Converse

Okulary : Chanelhel10

Więcej majówkowych zdjęć na Instagramie : http://instagram.com/szusz1313

8 komentarze
 • talik
  Maj 5, 2014

  aaaa suszi made my day <3

 • Moni
  Maj 5, 2014

  na ostatnim zdjęciu Suszi wygląda jak Yoda <3

 • ania
  Maj 6, 2014

  Weroniko powiedz proszę, gdzie ta plaża ze spękaną ziemią? Widziałem na jednym ze zdjęć. Chałupy? W którym miejscu?

  • szusz
   Maj 6, 2014

   chałupy przy ekolagunie

 • Magda
  Maj 9, 2014

  Suszi wymiata :D jaka to rasa?

  • szusz
   Maj 10, 2014

   shih tzu ale nie jest typowym przedstawicielem swojej rasy :)

 • wow gold
  Czerwiec 5, 2014

  I need most of these wow gold!! i personally take them all everybring. I personally ont would like to create these individuals out of doors for the reason that i’m affraid they can receive destroyed when i state outside the house i’m talking about to perform with the snowfall and additionally scoop any private drive! i reckon these are generally incredibly vogue nevertheless very good. Concerning brown twosome because they use all the things!!! Dark really does at the same time nevertheless i appreciate typically the schokohrrutige! hard to continue thoroughly clean however the purifier should be only $ 20!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *