Najlepsze jasne pomadki i błyszczyki

Czasami eksperymentuję z ciemnymi lub jaskrawymi kolorami na ustach. Prawda jest jednak taka że najlepiej wyglądam w jasnych pomadkach. Znalezienie takiej która nie uczyniłaby ze mnie chorej, zmęczonej czy w niektórych, ekstremalnych przypadkach wyglądającej na martwą wcale nie jest łatwe. Dzisiaj filmik w którym pokażę Wam moich jasnych ulubieńców. Starałam się nie robić dziubka ani zeza ale mi nie wyszło, za co najmocniej przepraszam :

IMG_3897

Pomadko-błyszczyk Celia nr 603, ma bardzo ciekawe wykończenie, coś pomiędzy pomadką a błyszczykiem. Dobrze kryje ale nadaje również połysk jak błyszczyk. Niestety, ma jeden wielki minus, ze względu na błyszczykowatą łatwo się topi i łamie.IMG_3902

Pomadka Maybelline Colorsenatioanal, nr 140 Juicy Bubblegum. Ta pomadka zrobiła wielką karierą na YT i blogach. Wiele dziewczyn pokochało ją za delikatny odcień gumy do żucia, jest mocniejsza i bardziej jaskrawa niż Celia i ma matowe wykończenie.

IMG_3906

Astor, Soft Sensation Lipcolor Butter,nr 009, nazwa sugeruje że będzie to delikatne masełko do ust, kolor jest nasycony i na pewno nie delikatny ale wykończenie zbliżone do pomadki z Celii tyle że nie jest tak bardzo świecące.

IMG_3909Maybelline, Colorsensational Shine Gloss, nr 150,pink shock. Zdecydowanie najmocniejszy kolor w całym zestawieniu. Zawiera niebieskie odcienie więc nie sprawi że nasze zęby będą wyglądały na żółte. Dosyć długo utrzymuje się na ustach.

IMG_3912

Rimmel, Lasting Finish by Kate,nr 16. Ten odcień nazwałabym różówo – koralowym, idealny na lato, pięknie podkreśla opaleniznę. Myślę że będzie pasował do wszystkich karnacji i typów urody.

1 komentarz
  • Yasminella
    Kwiecień 27, 2014

    Tobie bardzo pasują takie jasne różowawe usta. Ja od ponad roku mam fazę na ciemne bądź bardziej intensywne kolory.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *